PP 405

Robustní, výkonná, spolehlivá tiskárna pro náročné aplikace v obchodě, průmyslu, účetnictví, státní správě. Již 8 let se jedná o jednu z nejprodávanějších jehličkových tiskáren v kategorii nad 500 zn/s v Německu. Konstruktéři dosáhli v této kategorii navíc i unikátní vysoké trvalé - hodinové rychlosti přes 500 str/hod a náklady méně než 10 hal/str (proto se oproti laserovým "zaplatí" již za několik týdnů)

Vhodná pro bezobslužný provoz v sítích. Ideální náhrada za méně výkonné a nespolehlivé EPSON DFX..

Technické parametry.

Mimořádná nabídka předváděcích kusů od 24 500.- Kč !!!

Kromě tisku na perforovaný papír, může mít až 3 podavače jednotlivých listů (až A3) jako příslušenství. Možné je i ruční podávání jednotlivých listů. Existuje i speciální podavač na obálky, které CoNet ® např. dodal všem obchodním krajským soudům a dalším více než 350 zákazníkům.

Kvalitní tisková hlava zvládne i originál a více než 5 kopií.

PP405 robustní spolehlivá rychlá
Automatické nastavení vzdálenosti hlavy (AGA Automatic Gap Adujstement) dle tloušťky papíru. Umožňuje na dálku plně automaticky tisk na různá media s různým počtem kopií.
Dráha tisku je rovná , takže je možný bezproblémový tisk i samolepek a formulářů s mnoha kopiemi jako JCD nebo CMR.
Základní rychlost tisku 600 zn/s je doplněna i špičkovou metodou optimalizace pohybu hlavy nad papírem, kdy zásluhou optického snímání reálné polohy hlavy tiskárna tiskne i ve fázi urychlování na okrajích řádku. V praxi tak je cca o polovinu rychlejší než levné dálněvýchodní tiskárny např. OKI nebo Epson se stejnou rychlostí ve zn/s. ale podstatně nižší rychlostí udávanou ve stránkách/hodinu. PP405 reálně vytiskne nejméně 500 str/hod dle normy ECMA 132 (tzv. Grauertův dopis).

2 řady jehel=kvalitní tisk scan NLQVysoká kvalita tisku s 24 jehlovou hlavou se dvěma šikmo umístěnými řadami jehliček. Tím dochází při tisku k překrývání jednotlivých bodů a kvalitě tisku blížící se kvalitě tisku laserových nebo inkoustových tiskáren. Prakticky je docíleno až 360 dpi, což je pro tisk textu více než postačující - okem nelze rozeznat od laserové tiskárny.

Náklady na vytištění jedné stránky jsou cca 3 - 7x nižší než u laserových tiskáren a cca 15 - 20x nižší než u tiskáren inkoustových. Zhruba od 5 000 str/měsíc se Vám tak tato jehličková tiskárna "zaplatí".